Strona powstała,aby informować członków PZHGP oddziału Jordanów o aktualnych planach i wydarzeniach, związanych z obecnym sezonem lotowym..

 Ważne!!! Zakładka "Wyniki Lotów " , w ktorej można sprawdzić listy konkursowe jest widoczna tylko po zalogowaniu, dla znających odpowiedni login i hasło...                                                 

Aktualnosci 2014

-Gołebniki Hodowców na Mapie<-

 

 

 

 

Wyniki z 6 lotu dostępne....

Wyniki MP młode 

 

 

Lista z Holandii 

Mistrzostwo Region IV 

Kategorie dostępne są tutaj- Wyniki do Okęgu tutaj (aktualne), a GMP tutaj  

 

Peine 3-Lista Jest gotowa. ( okregowa tez)

Plan Lotów Gołębi młodych..

Data Miejscowość Kategoria Seria Punkty
10.08.2014 lot próbny      
17.08.2014 Strzelce Opolskie A 40/8s 25
24.08.2014 Opole A 40/8s 25
31.08.2014 Brzeg A 40/8s  30
07.09.2014 Siechnice A 40/8s  35
14.09.2014 Legnica - 40/8s  40
21.09.2014 Świebodzin - 40/8s 45

 

Peine 3 Start---8.30(przez Mgłe i zachmurzenie opózniono start) DL

WSPÓLNA LISTA Z ODDZIAŁEM MAKÓW PODH. 

 

Głogów-Start 5.30-Lista Dostepna 

>Lista Okregowa Peine 2<

Peine 2-godz. wypuszczenia 5.45-Lista dostepna

 

Lista Okręgowa w zakładce Wyniki lotów (w 3 Rubryce)

Kol.Hodowcy,aby nie bylo w przyszlosci niejasnosci, jesli na lot Peine wkładacie wiecej niz 20 gołębi to wkładamy serie jako pierwsze 20 sztuk (10 do GMP +10 do Oddziału),albo zaznaczajcie w zegarze serie.

 

 

-Ładowanie gołebi na lot Peine 1 odbedzie sie 26.06 (czwartek)na punkcie wkładań sek.Lubień od godz 19.00

-Spisy gołebi młodych składamy w 5 ekzemplarzach do końca lipca,jeden spis podbity przez lek. weterynarii.1 Lot konkursowy 17 sierpnia...

 

 

 

TYPOWANIE GOŁĘBI DO GMP 2014
 
• przed rozpoczęciem koszowania na dany lot wytypować 10 gołębi do tego
współzawodnictwa.
• zaznaczyć w zegarze odpowiednim symbolem (symbolem S, T,G,M lub ustalonym w danym
typie zegara ESK)(Tauris,Bricon,Unikon,Mega na wszystkich da sie typowac gołebie,Benzing nie ma tej opcji-jest tabelka poz seryjna pierwsze "x" golebi seryjnych).
• gołębie obowiązkowo muszą być zakoszowane jako pierwsze,
• hodowcy koszujący na listach tradycyjnych, gołębie seryjne do GMP oznaczają symbolem
S w odpowiednich rubrykach na liście startowo-zegarowej.
Podstawą do wyliczenia współzawodnictwa do GMP jest prawidłowe oznaczenie 10 gołębi
typowanych w zegarach ESK odpowiednimi symbolami, a przy listach tradycyjnych
oznaczenie ich na liście startowo-zegarowej.
Nowy regulamin nie zobowiązuje rachmistrza do wykonania pracy za Hodowcę.
 
Rachmistrz nie ma także obowiązku kontrolowania, czy gołębie zaznaczone symbolem
ustalonym do GMP (S, T,M,G lub innym) zostały zakosztowane jako 10 pierwszych. Hodowcy,
którzy nie zastosują się do tych reguł (nie będą oznaczać gołębi na listach wkładaniowych
ustalonym symbolem) po zakończonym sezonie będą sami wyliczać i sporządzać zestawienia
wyników do GMP na podstawie list konkursowych i list wkładaniowych.

 

 

 

 

 

 

 

Wystawa Raba Wyżna 2013

 Reprezentacja Polski na 4.Europejską wystawe Brno 2014__ Link

 

 

 

Pełna Reprezentacja Okręgu Nowy Sącz >TUTAJ< 

Miło mi poinformowac, iż 4 gołebie Oddziału Jordanów znalazly sie z Reprezentacji Okregu Nowy Sącz na Ogólnopolska Wystawe Gołębi Pocztowych.

Reprezentantami są gołebie: kol.Maka Dariusza 1 nagr Kat.F ,Wagi Bogdana 2 nagr. Kat G,Rapacza Danuty 1 nagr. kat. E oraz  Szczepańców T.M. 3 nagroda Kat Sport H. 

Gratulacje!!!

Zdjęcia naszych reprezentantów:

P1010174P1010187

                           

P1010193P1010176

            

Aktualnosci

punkty 123bloger com 98XXXVIII Konkurs Redakcji "Hodowcy" 2013r. - wyniki--->TUTAJ

Kat. Samczyki dorosłe:

8 miejsce Niznik Tadeusz,30 m. Bogdan Waga,41m. Mak Dariusz

Kat.Samiczki dorosłe:

41 m. Mak Dariusz,46 Bogdan Waga

Kat.Samczyki Roczne:

4 m. Szczepaniec K.G.Ł

Kat.Samiczki Roczne:

29 m. Andrzej Waga

punkty 123bloger com 98Genaralne Mistrzostwo Polski i Wyniki w Kategoriach  >>>pod linkiem<<<

Brawa dla naszych oddziałowych Kolegów:

Mak Dariusz-94 przodownik GMP

Szczepaniec T.M-40 przodownik kat. B

Waga Andrzej-41 przodownik  kat Roczne 

Wyniki Regionu IV Kraków Pod linkiem....

punkty 123bloger com 98Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych odbędzie się na terenie Oddziału  Raba Wyżna w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej  w dniach  7-8. 12. 2013r. Rozdanie nagród odbędzie się w dniu  08.12.2013r.o godzinie 11.00... 

 

punkty 123bloger com 98Regulamin wystawy Raba Wyżna 2013 dostepny pod TYM LINKIEM.

Wyniki w kategoriach

 

Start gołebi z Opola o godz 6'45

 

Kategoria A:

Matyja Piotr  473,34 
Tempka Mariusz 474,17 
Brynkus Piotr   677,70
Ryś Krzysztof  747,07
5 Juszczak Paweł 797,90

Kategoria B:

Szczepaniec T.M.  132,46
Waga Andrzej  326,30 
Mak Dariusz 345,30 
 Waga Bogdan  348,48
5 Tempka Mariusz 373,57

Kategoria C:

Mak Dariusz  153,78
Waga Bogdan  290,29 
Ceremuga Jan  384,10 
Chudy K.J.  489,55 
5 Rapacz Danuta 499,34

Kategoria M:

 Rapacz Danuta 88,79 
Niżnik Kazimierz  185,86 
Matyja Piotr  190,47 
Francuziak Andrzej  191,86 
5 Niżnik Tad.-Seb. 293,20

Kategoria R:

Waga Andrzej  432,14 
Szczepaniec T.M.  601,54 
Brynkus Piotr  886,64 
Szczepaniec Daniel  1205,08 
5 Juszczak Paweł 1255,15

 

 

 

Dodatkowe informacje